Инженердик-педагогикалык курам

Жетекчилик

 

Абжалиева Нематкан Токобековна

Директор

 

 

 

Евсюкова Раиса Николаевна

Окуу-өндүрүштүк иштер боюнча директордун орун басары

Ахунбаева Назгүл Раимжановна

Окуу-тарбия жана социалдык маселелер боюнча директордун орун басары

Каримова Арзигуль Мамаевна

Окуу бөлүмүнүн башчысы

Жылчыева Гулиза Каныбековна

Усулчу, физика мугалими

Шааболотов Алтынбек Турдубаевич

Өндүрүштүк окуу боюнча улуу устат

Нишанова Кайыргүл Алишеровна

Өндүрүштүк окуу боюнча улуу устат

Мугалимдер

Аккушев Орозали Сайдуллаевич

Аскерге чейинки даярдоо жетекчиси

Караев Осмонали Сатыбалдыевич

Дене тарбия жетекчиси

Туратова Меңдигүл

Жаркыновна

Кыргыз тили жана адабияты мугалими

Сатимбаева Азиза Илясовна

Кыргыз тили жана адабияты мугалими

Джорабаева Анара Асанкановна

Орус тили жана адабияты мугалими

Пиримкулова Дамира Мадаминовна

Орус тили жана адабияты мугалими

Айтиева Алтынай Мамасадыковна

Англис тили мугалими

Темирова Элиза Авасовна

Англис тили мугалими

Бекмырзаева Бааргүл Жолчубековна

Тарых мугалими

Айткулова Ибарат Жумабаевна

Тарых мугалими

Аликулова Гульмира Молдоматовна

Математика мугалими

Алимбаева Гулбарчын Жакшыбаевна

Математика мугалими

Дехканова Мухаббат Низамидиновна

Физика мугалими

Заир кызы Гүлпери

Биология мугалими

Байтикова Нурайым Батырбековна

Тигүү технология мугалими

Саякова Фарида Ильгизовна

Экономика жана бизнес негиздери мугалими

Боронбаев Алмазбек Айатилдаевич

Маалымат техноллогия мугалими

Колдошов Дилмурат Аширалиевич

Маалымат технология мугалими

Топчубаева Майрамхан Орозбаевна

ЖСМ мугалими

Муктаров Абдыганы Бактыбекович

Атайын технология мугалими

Өндүрүштүк окутуунун устаттары

Токтомушева Асылкан Жумаевна

Тигүүчү тайпасынын устаты

Каниетова Турганбу Тополоновна

Тигүүчү тайпасынын устаты

Андабекова Айымгул Маканбаевна

Тигүүчү тайпасынын устаты

Назекова Бактыгул Камаловна

Кургак курулуш адиси тайпасынын устаты

 

Хакимова Феруза Фанильевна

Тигүүчү тайпасынын устаты

Абдылдаева Акмарал Жыргалбаевна

Тигүүчү тайпасынын устаты

Насыржан кызы Элиза

Тигүүчү тайпасынын устаты

Мамырова Букалча Маматовна

Тигүүчү тайпасынын устаты

Оморкулов Жапарбек Назипович

Автослесарь тайпасынын устаты

Атенов Ысамамет 

Автослесарь тайпасынын устаты

Сулиев Ибрагим Селмиевич

Автослесарь тайпасынын устаты

 

Дурсунов Эльбрус Полисович

Автослесарь тайпасынын устаты

 

Шеров Нурбек Тыныбекович

Автослесарь тайпасынын устаты

Айтматов Талантбек Турсунович

Автослесарь тайпасынын устаты

Аматов Ысакбек Раимбердиевич

Автослесарь тайпасынын устаты

Шеров Улук Тенибекович

Электр газ менен ширетүүчү

тайпасынын устаты

 

Абдуганы уулу Маратбек

Электр газ менен ширетүүчү

тайпасынын устаты

 

Юсупов Аваз 

Электр газ менен ширетүүчү

тайпасынын устаты

 

Цой Афанасий Михайлович

Электромонтер тайпасынын устаты

Арзалиев Бексултан Шермаматович

Электромонтер тайпасынын устаты

Эрмаматов Бакытбек Калдыбаевич

Кургак курулуш адиси тайпасынын устаты

 

Тажикбаева Акбермет

Компьютер жана кенсе техникаларын оңдоочу жана тейлөөчү адиси тайпасынын устаты

Тажикбаев Куттубек Тургунбаевич

Кургак курулуш адиси тайпасынын устаты

 

Атамурзаев Улан Абдылдабекович

Слесарь-сантехник тайпасынын устаты